info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Gel baume yeux multi-correction

Çmimi:3,700.00 L 2,960.00 L -20%

Xhel-balsam për sytë me efekt anti-moshë
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE080
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Xhel balsamik për konturin e syve me kafeinë vegjetale dhe një kompleks antioksidues me lule jasemini.

Korrigjon shenjat kryesore që ndikojnë në rininë e syve tuaj (qeset, rrathët e errët, rrudhëzat) dhe ndihmon në mbrojtjen e kësaj zone të brishtë nga agresionet e jashtme.
Me një strukturë delikate dhe freskuese, zbut menjëherë zonën e syve.

Përbërës aktivë me origjinë natyrore: lule jasemini, lule kalendula, sheqer qelizor, kafeinë me prejardhje nga perimet, vaj lajthie.

91% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën e syve.

AQUA/WATER, ALCOHOL DENAT., DIMETHICONE, GLYCERIN, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL, OCTYLDODECANOL, LECITHIN, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONOL, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAFFEINE, RIBOSE, SODIUM GLUCONATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, PENTYLENE GLYCOL, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, MICA, CI 77491/IRON OXIDES, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, FAEX EXTRACT/YEAST EXTRACT [N3901/A]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.