[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Avène Lèvres Cicalfate Baume Réparateur

Çmimi:1,200.00 L 960.00 L -20%

Balsam riparues dhe hidratues për zonën e buzëve. Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
10 ml

Stock: Ka stok

SKU: AV005

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

10 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Balsam riparues për buzët. Qetëson dhe rikthen hidratimin e munguar në zonën e buzëve.

Sukralfati, si përbërës aktiv kryesor, promovon rigjenerimin epidermal.
Kombinohet në formulim me sulfatin e zinkut i cili zvogëlon rrezikun e proliferimit bakterial.
Uji termal Avene qetëson lëkurën dhe irritimet e mundshme.

Teksturë jo ngjitëse, e lehtë për t’u aplikuar dhe pa ngjyrë.
E përshtatshme për të gjithë familjen.

Përdorimi

Aplikojeni në zonën e buzëve disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

GLYCERIN, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL (RICINUS COMMUNIS SEED OIL), AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), BEESWAX (CERA ALBA), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, ISOPROPYL PALMITATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PEG-45/DODECYL GLYCOL COPOLYMER, ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE, ZINC OXIDE, MAGNESIUM SULFATE, ZINC SULFATE