info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bionike Defense My Age Gift Box

Çmimi:7,860.00 L 6,288.00 L -20%

Set për përkujdesjen e fytyrës i përbërë nga produkte të formuluara për të nxitur rinovimin e lëkurës, duke reduktuar shenjat e plakjes.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

15 ml, 30 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Bionike Defense My Age është një kuti dhuratë, ideale për hidratimin dhe kujdesin e lëkurës me shenja moshe. Është projektuar posaçërisht për gratë me lëkurë të maturuar për të rritur bukurinë e lëkurës .
Kutia përfshin:
Krem Bionike Defense My Age 50 ml;
Serum Bionike Defense My Age 30 ml;
Serum për sytë dhe buzët Bionike Defense My Age 15 ml.

Krem Bionike Defense My Age 50 ml
Ka një strukturë të lehtë, të butë dhe që përthithet shpejt. Me një aromë delikate lulesh-detare. Bazuar në Kompleksin e Rezistencës së Lëkurës, është i pasuruar me vitaminë C për të luftuar thatësinë e lëkurës, tonin e zbehtë të lëkurës, njollat ​​e errëta dhe humbjen e kompaktësisë së lëkurës të shkaktuar nga rënia e niveleve të hormoneve.
Lëkura hidratohet mirë, bëhet më kompakte dhe elastike ditë pas dite.

Serum Bionike Defense My Age 30 ml
Ka një strukturë të mëndafshtë, të lëngshme dhe vjen me një aromë delikate lulesh-detare. Bazuar në Kompleksin e Rezistencës së Lëkurës për të luftuar thatësinë e lëkurës, humbjen e kompaktësisë, shkëlqimit dhe elasticitetit për shkak të ndryshimeve hormonale. Ideale për të rritur efektet e kremrave të ditës dhe natës në të njëjtin gamë të aplikuar mbi të për të arritur lëkurë më të lëmuar, rrezatuese dhe tëfreskët.

Serum për sytë dhe buzët Bionike Defense My Age 15 ml.
Me një teksturë të mëndafshtë që shkrihet mirë në lëkurë, përmban një aplikues special qeramik që jep një ndjesi të këndshme freskie . Formuluar me Kompleksin e Rezistencës së Lëkurës dhe pasuruar me GABA, dyllë bimor dhe gjalpë shea, të cilat e lëmojnë dhe ushqejnë lëkurën. Ditë pas dite, lëkura e zonës së syve dhe konturet e buzëve do të duken të lëmuara, më elastike dhe kompakte.

Krem Bionike Defense My Age
Aplikoni kremin në mëngjes në fytyrë dhe qafë pas pastrimit.

Bionike Defense My Age Serum
Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas pastrimit, vetëm ose para trajtimit tuaj të përditshëm.

Serum për sytë dhe buzët Bionike Defense My Age
Aplikoni serumin e syve dhe buzëve në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit.
Shpërndani produktin rreth syve dhe buzëve, duke masazhuar me aplikues.
Prekni me majat e gishtave derisa të përthithet plotësisht

Bionike Defense My Age Serum
Aqua (Water), Glycerin, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Butylene Glycol, Steareth-21, Polymethylsilsesquioxane, Propanediol, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Argania Spinosa Kernel Extract, Caprylyl Glycol, Xylitol, Acryxylates / Cyrilates 10-30 Acryxylates / Cyrilates , Rosa Damascena Flower Extract, Arginine, Serine, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Potassium Cetyl Phosphate, Pentylene Glycol, Sodium Cocoyl Glutamate, Sclerotium Gum, Caprylhydroxamic Acid, Algin, Acacia Senegal Gum, Trihydroxystearin, 1,2-Hexannedium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum (Fragrance).

Bionike Defense My Age Cream
Aqua (Water), Butyrospermum Parkii Butter [Butyrospermum Parkii (Shea) Butter], Octyldodecyl Myristate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Dimethicone, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Squalane, Steareth-2, Steareth-21, Bis-Diglycerylacy Polyladipate- 2, Cetyl Palmitate, Propanediol, Polymethylsilsesquioxane, Butylene Glycol, Hdi / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Rosa Damascena Flower Extract, Hyaluronic Acid, Arginine-30 Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Algin, Acacia Senegal Gum, Glycerin, Caprylhydroxamic Acid, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 60, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum (Fragrance).

Bionike Defense My Age Eye and Lip Serum
Aqua (Water), Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter (Butyrospermum Parkii (Shea) Butter), Octyldodecyl Myristate, Jojoba Esters, Arachidyl Alcohol, Polymethylsilsesquioxaneus Helianthus Annera Annera (Sunflower) Seed Wax), Tapioca Starch, PEG-100 Stearate, Propanediol, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Arachidyl Glucoside, Xylitol, Aminobutyric Acid, Acrypollates / Cyril10-30 Damascena Flower Extract, Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Arginine, Acacia Decurrens Flower Cera (Acacia Decurrens Flower Wax), Algin, Serine, Lecithin, Pullulan, Caprylhydroxamic Acid, Polyglycerin-3, Pentylene Glycol, Acacia Senegal, Glucose Glycol Silica, 1,2-Hexanediol,Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.