info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Uriage Bariésun Stick Levres Hydratant SPF 30

Çmimi:900.00 L 630.00 L -30%

Stik mbrojtës ndaj diellit për buzët me faktor 30.
4 g

Stock: S’ka stok

SKU: URI109

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

4 g

Specific For

Spf

Suitable For

Stik-u i buzëve nga Uriage siguron mbrojtje në mënyrë efektive kundër UVA dhe UVB, ndërkohë që ofron butësi.

Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme, me aromë të këndshme.
Formulë e pasur me vitamina A, C, E dhe gjalpë shea, ndihmon në hidratimin e buzëve.

Tolerancë e lartë.
Siguron mbrojtje të lartë UVA-UVB.
Hidraton dhe ristrukturon barrierën e lëkurës.

Para ekspozimit, aplikoni një sasi të mjaftueshme dhe uniforme për të mbuluar zonën e ekspozuar ndaj diellit.
Riaplikojeni rregullisht, veçanërisht pas djersitjes, notit ose tharjes me peshqir.
Edhe pse jeni të mbrojtur mirë, zvogëloni ekspozimin sa më shumë që të jetë e mundur.
Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël drejtpërdrejt në diell.

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE – HYDROGENATED VEGETABLE OIL -OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES – HELIANTHUS ANNUUS
SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX) – BUTYL METHOXYDI BENZOYLMETHANE – ETHYLHEXYL TRIAZONE – DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/ TETRAISOSTEARATE – WHEAT GERM GLYCERIDES – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) – PARFUM (FRAGRANCE) – BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 – OCTYLDODECANOL – MINERAL SALTS – TOCOPHERYL ACETATE – HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL – ASCORBYL PALMITATE – TOCOPHEROL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.