info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Gommage Douceur

Çmimi:2,400.00 L 1,680.00 L -30%

Eksfoljues i butë trupin për lëkurën e ndjeshme
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Eksfoljuesi i butë Topicrem ka 99,5% Glicerinë me origjinë natyrale, ure dhe dyll blete.
Hidraton intensivisht lëkurën pas përdoimit.

Përmban mikro – kokrriza Jojobe dhe celuloze.
• Eksfolion butësisht
• Pastron
• Rinovon strukturën e lëkurës.

Lëkurë të butë dhe të lëmuar në prekje.
Me aromë delikate.

Aplikojeni një ose dy herë në javë në lëkurë të lagur, duke bërë masazh mbi trup dhe më pas shpëlajeni. Shmangni kontaktin me sytë . Mos e përdorni tek fëmijët.

AQUA (WATER) . DISODIUM COCOYL GLUTAMATE . GLYCERIN . POLYETHYLENE . COCAMIDOPROPYL BETAINE . SODIUM COCOYL GLUTAMATE . ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER . COCO-GLUCOSIDE . GLYCERYL OLEATE . SODIUM CHLORIDE . PHENOXYETHANOL . JOJOBA ESTERS . SODIUM HYDROXIDE . CITRIC ACID . DISODIUM EDTA . PEG-4 DILAURATE . PEG-4 LAURATE . PEG-4 . IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE . CALCIUM CARBONATE . TOCOPHEROL . HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE . TALC . ASCORBYL PALMITATE . LECITHIN . PARFUM (FRAGRANCE) . CI 19140 (YELLOW 5 LAKE) . CI 45410 (RED 28 LAKE) . CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) . CI 77491 (IRON OXIDES) . CI 73360 (RED 30) .

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.