info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Tena Bed Secure Zone Plus Wings

Çmimi:1,940.00 L

Shtroje shtrati me krahë dhe përmasa 180 x 80 cm
12 shtroje

Stock: S’ka stok

SKU: TENA22
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Action

Suitable For

Shtroje shtrati me shtresë mbrojtëse të papërshkueshme nga uji.
Sigurojnë mbrojtje maksimale gjatë urinimit të pavullnetshëm dhe gjatë proçedurave të higjenës.
Të buta për lëkurën dhe lehtësisht të identifikueshme për nivelin e absorbimit, në sajë të ndryshimit të ngjyrës.

Të pajisura me krahë, për pozicion të palëvizshëm dhe siguri maksimale.

Përmasa 180 cm x 80 cm.