[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Set pushimesh 7 – Fëmijë

Çmimi:6,520.00 L 5,400.00 L -17%

Produktet e nevojshme të pushimeve për fëmijë

Informacion shtesë

Uriage Bariésun Spray Enfant Hydratant SPF 50+

Uriage Eau Thermale

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml, 300 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Pharmasept Insect Lotion

Froika After Bite Gel

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Bli në set & paguaj më pak! Zbritje ekstra.

Ky set promocional përban disa produkte të nevojshme të pushimeve për fëmijë:

 1. Uriage spray mbrojtë ndaj diellit – 200 ml
 2. Uriage Ujë termal qetësues dhe hidratues – 150 ml
 3. Pharmasept Spray kundër pickimit të mushkonjave – 100 ml
 4. Froika krem për pas pickimit – 40 ml
 • Uriage Bariésun Spray Enfant Hydratant SPF 50+

  Spraj me faktor të lartë mbrojtës specifik për fëmijët.
  200 ml

  Stock: S’ka stok

 • Uriage Eau Thermale

  Ujë termal me veti hidratuese dhe qetësuese për fytyrën dhe trupin.

 • Pharmasept Insect Lotion

  Locion në formë spray kundër pickimit të mushkonjave.
  100 ml

  Stock: Ka stok

 • Froika After Bite Gel

  Xhel qetësues pas pickimeve.
  40 ml

  Stock: S’ka stok

Stock: Insufficient stock