info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Promo Pharma Dimagra Croisant Proteico al Cioccolato

Çmimi:1,500.00 L

Briosh me përmbajtje të lartë proteinash dhe fibrash dhe sasi të ulët sheqeri
3 x 65 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Suitable For

Masa

3 x 65 g

Brand

Protein Croissant Dimagra® është një snack proteinash, me shumë fibra dhe pak sheqer.

I përsosur në dietat proteinike për mesvaktin e paradites ose pasdites.

Gjithashtu ideal edhe për mëngjes.

Wheat proteins, oat proteins, rice proteins, acacia fiber, wheat fiber, butter, olive oil, coconut oil, erythritol, maltitol, emulsifiers: sunflower lecithin, mono and diglycerides of fatty acids, salt, natural yeast, sweeteners: sodium cyclamate, preservatives: potassium sorbate, vanilla flavor.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.