info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Very Rose Lait Démaquillant Onctueux

Çmimi:2,400.00 L 1,920.00 L -20%

Qumësht pastrues për lëkurë të thatë
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE073
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Qumësht kremoz, i cili pastron butësisht makijazhin nga lëkura, duke e lënë atë të butë pas cdo përdorimi.
Tekstura ultra-sensuale largon butësisht çdo papastërti dhe i jep rehati lëkurës, duke lënë një ndjesi pastërtie në prekjë.

Papastërtitë dhe makijazhi pastrohen menjëherë; lëkura është e hidratuar, e zbutur dhe më e qetë .

Respekton florën e lëkurës. Përmban 95% përbërës me origjinë natyrale.
Pa përbërës me origjinë shtazore.

Në mëngjes dhe mbrëmje aplikohet në fytyrë dhe sy me një pambuk.
Rekomandojmë të përfundohet heqja e makijazhit në fytyrë me Refreshing Toning Mist.
Testuar nën kontroll oftalmologjik.

AQUA/WATER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, GLYCERIN, C12-15 ALKYL BENZOATE, COCO-GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM GLUCONATE, XYLITYLGLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ANHYDROXYLITOL, CITRIC ACID, CARBOMER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, XYLITOL, DEHYDROACETIC ACID, LITHOSPERMUM ERYTHRORHIZON ROOT EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CITRONELLOL [N4108/A]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.