info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Sensidiane Soothing Micellar Water

Çmimi:2,300.00 L 1,840.00 L -20%

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme.
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

400 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Pastron butësisht dhe heq makiazhin nga fytyra, sytë dhe buzët e lëkurës intolerante pa patur nevojë të shpëlahet.
Micelat në përmbajtjen e tij, sigurojnë largimin e çdo papastërtie, duke respektuar balancat e lëkurës.

Aplikojeni në fytyrë, sy & buzë me ndihmën e një diskete pambuku.
Pa shpëlarje.

AQUA (WATER), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, GLYCERIN, FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE 8, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORB

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.