info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Sensidiane Soothing Micellar Lotion

Çmimi:2,700.00 L 2,160.00 L -20%

Qumësht pastrues i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme.
500 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Një formulë me tolerancë të lartë, e përshtatur për lëkurën më të ndjeshme.
Sensidiane® Soothing Micellar Lotion pastron butësisht dhe heq makiazhin nga fytyra dhe sytë, pa patur nevojë të shpëlahet.
Formuluar me acide yndyrore esenciale, respekton ekuilibrin fiziologjik të lëkurës.

Lëkura është e hidratuar, e zbutur dhe më e qetë.

Në mëngjes dhe mbrëmje aplikohet në fytyrë dhe sy me një pambuk.

AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PEG-8, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PENTYLENE GLYCOL, SORBITAN ISOSTEARATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYISOBUTENE, METHYLPROPANEDIOL, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CHLORPHENESIN, POLYACRYLATE-13, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, POLYSORBATE 80, POLYSORBATE 20.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.