info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Nature’s Truth Vitamin C Serum Topical Liquid

Çmimi:3,100.00 L

Serum hidratues me vitaminë C
Paketim x 59 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

59 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Hidratoni dhe rikthejini shkëlqimin lëkurës tuaj nëpërmjet serumit me vitaminë C të Nature’s Truth.
Formulim me një teksturë të lehtë, jo të yndyrshme që përmban më shumë se 12% vitaminë C.
Përthithet plotësisht nga lëkura.

Serumi hidraton plotësisht lëkurën dhe e bën atë më të butë.
Në sajë të vetive antioksiduese të vitaminës C, lëkura do rifitojë shkëlqimin e humbur.
Zgjedhja e duhur për një lëkurë të shëndetshme dhe një pamje gjithnjë e më rinore.

Për t’u ofruar një produkt të sigurt dhe cilësor në formulim nuk ka:
-silikon;
-derivate të naftës;
-parabene;
-SLS;
-vajra minerale;
-gluten;
-parfum.

Serumi ka përdorim vetëm topik.
Nuk duhet të gëlltitet.
Nuk duhet të aplikohet në zona të irrituara apo në plagë.
Të shmanget kontakti me sytë.
Ndaloni përdorimin nëse ndodh ndonjë reaksion alergjik nga përdorimi i produktit.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret në fëmijë ose në kafshë.

Aplikohen disa pika nga serumi me vitaminë C në zonat e dëshiruara të lëkurës, në mëngjes dhe në darkë.
Mund të përdoret njëkohësisht me produkte të tjera të përkujdesit ndaj lëkurës (krem me faktor mbrojtës nga rrezatimi diellor, make-up, hidratues etj).

Vegetable Glycerin, Demineralized Water, Ascorbic Acid (Vitamin C), Polysorbate 20. Contains more than 12% Vitamin C.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.