info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Natural Factors Biotin 5000mcg

Çmimi:2,500.20 L

Suplement ushqimor me biotinë për flokët, thonjtë dhe lëkurën
Paketim x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

60 kapsula

Suitable For

Biotina është një vitaminë e grupit B, e tretshme në ujë, e njohur ndryshe dhe si vitamina B7.

Ndër funksionet e biotinës në organizëm përmendim:
-forcon thonjtë;
-pakëson tharjen e lëkurës;
-nxit mbirjen dhe rritjen e flokëve të shëndetshme;
-ndihmon në parandalimin e defiçencës së biotinës;
-mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrnave dhe proteinave.

Formulim pa OMGJ, i përshtatshëm për personat vegjetarianë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohet një kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Each capsule contains:
Biotin 5000 mcg
Non-Medicinal Ingredients
Vegetarian capsule (carbohydrate gum [cellulose], purified water), microcrystalline cellulose, vegetable grade magnesium stearate (lubricant).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.