info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

M.E.V Feller CoQ10 100 mg

Çmimi:1,700.10 L 1,530.09 L -10%

Suplement ushqimor me koenzimë Q10, e rëndësishme për sistemin kardiovaskular
Paketim x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 kapsula

Suitable For

Koenzima Q10 (CoQ10) është një molekulë e domosdoshme, e shpërndarë në inde dhe organe të ndryshme në trupin tonë, por është më e përqendruar në muskujt e zemrës.
Me kalimin e viteve, përqëndrimi i saj në organizëm ulet dhe shkak për këtë janë gjendjet e stresit oksidativ që veprojnë duke ndryshuar strukturën dhe funksionin e qelizave.

M.E.V Feller® CoQ10 100 mg në një dozë prej 1 kapsulë në ditë përmban 100 mg koenzimë Q10.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, në mes të vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 kapsulë) Sasia
Koenzim Q10 (ubikinon) 100 mg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.