info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

La Roche Posay Pure Vitamin C10 30 ml + Hyalu B5 10 ml Promotional Set

Çmimi:5,100.00 L 4,590.00 L -10%

Set hidratues, anti-rrudhë, me veprim antioksidues dhe rigjenerues. I përshtatshëm për cdo tip lëkure.
Cmim promocional.
30ml,10ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

10 ml, 30 ml

Skin Type

,

Suitable For

Blini Pure Vitamin C10 30ml dhe përfitoni dhuratë Hyalu B5 10 ml.

Seti përmban:
La Roche Posay Pure Vitamin C10 30ml
Serum me veprim anti-rrudhë, i përshtatshëm për fytyrën dhe qafën. Kombinon 10% vitaminë C të pastër, me acidin salicilik dhe neurosensinën për efekt maksimal në lëkurë. Vijat e holla të rrudhave minimizohen ditë pas dite dhe tekstura e lëkurës njëtrajtësohet plotësisht.
Testuar dermatologjikisht.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.
Pa parabene.
Oil-free.
Jo-komedogjenik.

La Roche-Posay Hyalu B5 10ml
Serum super hidratues për fytyrën dhe zonën e qafës. I përbërë nga 2 forma të pastra të acidit hialuronik, vitaminë B5 dhe madecassoside, ky serum mbush vijat e holla të rrudhave, duke i rikthyer elasticitetin dhe tonicitetin e munguar, por gjithashtu dhe duke riparuar ndjeshëm barrierën mbrojtësë të lëkurës.
Testuar dermatologjikisht.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.
Pa parabene.
Oil-free.
Jo-komedogjenik.

Aplikoni në mëngjes 3-4 pika Pure Vitamin C10, duke e masazhuar plotësisht deri në përthithje të plotë. Mos harroni aplikimin e kremit mbrojtës kundër diellit.
Plotësoni rutinën e mbrëmjes me Hyalu B5 serum, gjithashtu duke e masazhuar plotësisht deri në përthithje të plotë. Mund të zgjidhni të aplikoni ose jo hidratuesin tuaj të preferuar.

Pure Vitamin C10 Ingredients:
AQUA / WATER / EAU • ASCORBIC ACID • CYCLOHEXASILOXANE • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • POTASSIUM HYDROXIDE • POLYMETHYLSILSESQUIOXANE • POLYSILICONE-11 • DI M E T H I C O N E • P ROP Y L E N E G LY COL • PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE • C13-14 ISOPARAFFIN • TOCOPHEROL • SODIUM HYALURONATE • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • ADENOSINE • ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER • PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE • P O L OX AME R 3 3 8 • S A L I C Y L I C A C I D • POLYACRYLAMIDE • TOLUENE SULFONIC ACID • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • XANTHAN GUM • CAPRYLYL GLYCOL • DISODIUM EDTA • BHT • LAURETH-7 • PARFUM / FRAGRANCE.

Hyalu B5 Ingredients:
AQUA / WATER • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • PROPYLENE GLYCOL • PANTHENOL • PENTYLENE GLYCOL • DIMETHICONE • PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES • PPG-6-DECYLTETRADECETH-30 • GLYCERYL ISOSTEARATE • MADECASSOSIDE • SODIUM HYALURONATE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DISODIUM EDTA • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • XANTHAN GUM • BUTYLENE GLYCOL • TOCOPHEROL • PHENOXYETHANOL • PARFUM / FRAGRANCE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.