info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

La Roche Posay Hyalu B5 Eyes Anti-Wrinkle Care

Çmimi:3,800.00 L 3,040.00 L -20%

Përkujdesje intensive hidratuese për zonën e syve që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson konturin e syrit
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Hyalu B5 është formuluar me një përqëndrim të lartë të vitaminës B5 dhe me dy forma të acidit hialuronik me pesha molekulare të ndryshme.

Nxit procesin e rigjenerimit natyral të lëkurës dhe redukton dukshëm pamjen e vijave të holla të rrudhave dhe rikonturon zonën rreth syve.
Fuqi e lartë hidratuese, për një pamje më të çlodhur.

Tolerancë e lartë.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjkisht.
Formuluar specifikisht për sytë e ndjeshëm.

Aplikojeni në zonën rreth syve 1-2 herë në ditë, pas pastrimit të fytyrës. Masazhojeni lehtë deri në përthithje të plotë.

• AQUA / WATER
• GLYCERIN
• BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
• DIMETHICONE
• PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL
• PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE
• PANTHENOL
• SILICA
• ISOHEXADECANE
• ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH
• PROPYLENE GLYCOL
• HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL
• CERA ALBA / BEESWAX
• STEARIC ACID
• PALMITIC ACID
• PEG-100 STEARATE
• GLYCERYL STEARATE
• PEG-20 STEARATE
• STEARYL ALCOHOL
• TIN OXIDE
• BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE
• SORBITAN OLEATE
• DIMETHICONOL
• SODIUM HYALURONATE
• ARGININE PCA
• SERINE
• MYRISTIC ACID
• ALUMINA
• DISODIUM EDTA
• ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE
• HYDROLYZED HYALURONIC ACID
• HYDROLYZED LINSEED EXTRACT
• CITRIC ACID
• ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER
• TOLUENE SULFONIC ACID
• POLYSORBATE 80
• ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER
• BHT
• PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
• SODIUM BENZOATE
• PHENOXYETHANOL
• BENZOIC ACID
• CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES
• CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
• MICA

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.