info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Korff Purifying NC-DG

Çmimi:5,810.00 L 3,486.00 L -40%

Serum me niacinamide për lëkurë të yndyrshme dhe akneike

30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Ky serum është një trajtim intensiv që kombinon Niacinamidet 4% me Dipotasium Glicyrhizate për të reduktuar prodhimin e tepërt të sebumit dhe efektin e shkëlqimit të tepërt të lëkurës.
Minimizon  poret dhe redukton formimin e papastërtive.

Tundeni produktin para secilit përdorim.
Aplikoni produktin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në  fytyrë të pastruar dhe të thatë tërësisht.

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycereth-26, Niacinamide, Glycerin, Morinda Citrifolia Callus Culture Lysate, Dipotassium Glycyrrhizate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Barosma Betulina Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Lactic Acid, Gluconolactone, Calcium Gluconate; C12-13 Pareth-9, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate; Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.