info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Korff Lifting Intensive Serum Lifting Effect

Çmimi:6,720.00 L 5,376.00 L -20%

Serum anti-rrudhë me efekt lifting
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Serum me teksturën e një xhel-kremi, lehtësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Kombinimi i tërshërës me acidin hialuronik me peshë molekulare të madhe:
-hidratojnë lëkurën deri në thellësi;
-pakësojnë rrudhat;
-rrisin elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës.
Ekstraktet e Goji Berrit i rikthejnë lëkurës shkëlqimin e munguar.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Avena sativa (Oat) Kernel Extract,  Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Ethylhexyl Palmitate, Propanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Polyacrylate, Xanthan Gum, Synthetic Fluorphlogopite, Dimethiconol, Ornithine, CI 77891 (Titanium Dioxide), Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phospholipids, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Glycolipids, Lycium barbarum Fruit Extract, Isohexadecane, Silica Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol,  Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,  Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Copper Gluconate, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Palmitoyl Hexapeptide-14, Tin Oxide, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Pentapeptide-21, Parfum (Fragrance).