info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Depigmenting AA-PE

Çmimi:9,100.00 L 7,280.00 L -20%

Serum me kundër njollave me veti anti-rrudhë

30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Trajtim intensiv  për korrigjimin e hiperpigmentimit të lëkurës. Formuluar me 2% Alfa-Arbutin dhe 4,9% Ekstrakt Lactobacillus/Shege të cilët reduktojnë në mënyrë efektive njollat e errëta, shtojnë shkëlqimin e lëkurës dhe reduktojnë thellësinë e rrudhave në 4 javë.

Aplikoni produktin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në  fytyrë të pastruar dhe të thatë tërësisht.

Aqua (Water), Butylene Glycol, Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract, Glycereth-26, Alpha-Arbutin, Glycerin; C12-13 Pareth-9, Sigesbeckia Orientalis Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Rabdosia Rubescens Extract, Lactic Acid; Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate; Pancratium Maritimum Extract, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.