info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Guerriero Morfi

Çmimi:1,213.80 L

Suplement ushqimor që përmirëson gjumin
Kuti x 60 tableta të përtypshme

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

60 tableta të përtypshme

Suitable For

MORFI është zgjidhja efikase për gjumin, pa shkaktuar varësi dhe përgjumje gjatë ditës.
Tabletat gomoze MORFI përmbajnë 1 mg melatoninë dhe vaj lavande.

Melatonina është një hormon që prodhohet nga trupi i njeriut dhe që ndihmon për të rregulluar ciklin e gjumit, duke vepruar mbi ritmin cirkadian dhe duke reduktuar kohën që ju duhet për tju zënë gjumi.
MORFI nuk përmban sheqer, sodë dhe natrium kështu që mund të përdoret pa asnjë kundërindikim edhe nga diabetikët.
Ka shije dhe aromë mjedre.
Është formuluar si tabletë gomoze, që mund të tretet në gojë ose të përtypet.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje tjetër këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Këshillohet të konsumohet një tabletë në ditë, 1 orë përpara se të shtriheni për të fjetur.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit kryesorë:
melatoninë 1 mg
vaj esencial lavande 80 mg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.