info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Guerriero GynoCare Intimate Detergent

Çmimi:894.00 L

Detergjent intim me pH 5.5
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: 4498323
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Suitable For

Detergjent intim i përshtatshëm për t’u përdorur si nga meshkujt, ashtu dhe nga femrat.
Ka pH 5.5, pra ruan pH fiziologjik.

Përmban ekstraktet e kalendulës dhe aloe verës, me efekt anti-inflamator, aromatizues dhefreskues.
I nevojshëm për higjienën intime të përditshme.

Për përdorim të përditshëm.
I formuluar për higjienën intime.
Ka nevojë të shpëlahet.