info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Guam Trattamento Anticellulite Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Çmimi:7,280.00 L

Baltë anti-celulit për lëkurë të ndjeshme dhe/ ose persona me kapilarë të dobët
500 g- 400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

200 ml

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

, ,

Formulim i krijuar posaçërisht për të arritur që me aplikimet e para rezultate kundër celulitit dhe indit dhjamor në zonën e kofshëve dhe vitheve, te personat me një lëkurë të ndjeshme dhe/ ose  kapilarë të dobët.

Prania e glukozaminoglikaneve, prekursorë të acidit hialuronik, favorizon drenimin e lëngjeve.

Antocianet kanë veti antioksiduese dhe favorizojnë mikroqarkullimin e gjakut.

Formulimi rrit elasticitetin e lëkurës dhe njëkohësisht e bën atë më të butë.

1-Përzihet para përdorimit. Aplikohet balta me një masazh të lehtë në zonat e interesuara të trupit.
2)Mbështillet zona ku aplikuat produktin me një letër kuzhine dhe lihet të veprojë për 45 minuta.
3)Për një trajtim më të kompletuar aplikoni më pas me masazh, kremin Guam Trattamento Anticelulite Delicato

 

GLICOXANTINE, GLICOSAMMINOGLICANI IDROLIZZATI,SUCCO DI EMPETRUM NIGRUM (ERICA A BACCHE), ANTOCIANI,