info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Eye Contour Global Treatment

Çmimi:9,300.00 L 7,440.00 L -20%

Trajtim i plotë për zonën e syve gjatë ditës dhe natës.
2 x 10 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM021
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

2 x 10 ml

Specific For

Suitable For

Trajtimi më i avancuar për të luftuar të gjitha zonat me rrudha të shprehura rreth syve: rrudhat e thella dhe holla, rrathët e errët dhe sytë e enjtur.
Rezultate të dukshme brenda një muaji nga përdorimi.
Formulim i cili përfshin përbërës të rinj revolucionarë: Tissulage Tech dhe BTX-Tripeptine.

Xhel-kremi i ditës hidraton dhe mbron lëkurën nga të gjitha agresorët e jashtëm.
Kremi i natës vepron intensivisht gjatë natës, për të rindërtuar dhe rigjeneruar zonën delikate të konturit të syve.

Në mëngjes aplikoni një sasi të vogël të xhel-kremit të ditës në zonën e konturit të syve.
Në mbrëmje aplikoni kremin e natës i cili targeton rrathët e errët.

BTX-Tripeptine
Tissulage Tech
Blefaroplex
Biomimetic Oligosaccharides
Spherical Microparticles
Energy Phytoactives

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.