info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ Pure C10 Concentrate

Çmimi:9,350.00 L 7,480.00 L -20%

Program trajtues 30-ditor me efekt antioksidues dhe vitaminë C të pastër.
3 x 10 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM024
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

3 x 10 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Program trajtues 30-ditor me efekt antioksidues. Programi përmban 3 paketime 10 ml, ku secila prej tyre zgjat 10 ditë.

Përqendrimi i lartë i vitaminës C (10%) përthithet 6 herë më shumë falë nanopolimerit të patentuar HLG i cili kapsulon vitaminën C të pastër, duke e mbrojtur atë derisa të arrijë në secilën shtresë të lëkurës.

Formula e fuqishme është gjithashtu e pasuruar me Acid Ferulik (0.5%), Vitaminë E (1%), me veprim intensiv kundër radikaleve të lirë dhe foto-plakjes.

Rekomandohet për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit, ose në periudha lodhje dhe/ose ndryshimesh sezonale.

Aktivizoni përmbajtjen e produktit sipas udhëzimeve dhe tundeni mirë përpara çdo përdorimi. Aplikojeni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte çdo mëngjes dhe prisni derisa të përthithet plotësisht përpara se të vazhdoni me rutinën tuaj të përditshme.

Aqua (Water), Triethylhexanoin, Glycerin, Pentylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Cyclopentasiloxane Polymeric, Triheptanoin, Tocopheryl Acetate, Hyaluronic Acid/Polyglutamic Acid Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, C9-12 Alkane, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Dimethiconol, Picea Abies Extract, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Polyurethane-100, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyacrylate Crosspolymer-11, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer, Limonene, Lysine HCl, Eugenol, Linalool

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.