info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Supreme Definition Cream

Çmimi:9,200.00 L 7,360.00 L -20%

Krem hidratues me efekt konturues.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM041
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem thellësisht hidratues i cili ndihmon në konturimin e fytyrës.
Përmban teknologjinë Alpha-Gel e cila formon një shtresë të lehtë për të mbrojtur dhe tendosur lëkurën që në aplikimin e parë.
Pas një përdorimi të vazhdueshëm, lëkura tendoset dhe rrudhat zbehen.

Teknologjia Alpha Gel: gjeneron një film delikat që mbron lëkurën dhe siguron një efekt lifting.
V-Matrix: rindërton strukturën e dermës.
Kalçiumi dhe glukoza: stimulojnë prodhimin e acidit hiluronik, duke siguruar një rezervë të vazhdueshme hidratimi.
Në këtë mënyrë rritet densiteti i lëkurës dhe sigurohet rigjenerim intensiv.

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Carbonate, Isohexadecane, Glycerin, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl Phosphate, Undecane, Tridecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Arginine, Cyperus Esculentus Tuber Extract, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Nylon 6/12, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Polysilicone-11, Polymethyl Methacrylate, Silica, Menthyl Ethylamido Oxalate, Nylon-12, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Trilaureth-4 Phosphate, Polyglyceryl-2-Sesquiisostearate, PEG-10 Dimethicone, Polysorbate 40, Acetyl Tetrapeptide-2, Caprylyl Glycol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Phenoxyethanol, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Isoeugenol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.