info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Essential Makeup Removal Milk

Çmimi:4,000.00 L 3,200.00 L -20%

Qumësht pastrues për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Qumësht i butë pastrues, icili largon papastërtitë shpejt dhe në mënyrë efektive, por në mënyrë delikate.
Përbërësit delikatë të këtij pastruesi hidratojnë lëkurën dhe parandalojnë tharjen e mëtejshme.
Formulim i përshtatshëm për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.

Ekstrakte nga bima Hoya Lacunosa – Mbron, qetëson, hidraton dhe rigjeneron lëkurën.
Bimë me prejardhje nga Azia, e përdorur tradicionalisht për vetitë e saj anti-inflamatore.

Ekstrakte nga Globularia Trichosantha– Qetëson, ngadalëson procesin e plakjes dhe redukton irritimet e lëkurës.
Lule e vogël blu që rritet në Mesdhe, e përdorur tradicionalisht për vetitë e saj qetësuese dhe adstringente.

Në lëkurë të lagur aplikoni një sasi të vogël të qumështit pastrues në duar dhe masazhoni fytyrën dhe qafën.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Poloxamer 184, Propylene Glycol, PEG-12 Stearate, Triethylhexanoin, Cetearyl Olivate, Globularia Alypum Leaf Extract, Hoya Lacunosa Flower Extract, Sorbitan Olivate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Stearic Acid, Cetyl Stearate, Isostearyl Isostearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Xanthan Gum, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.