info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Fortex Magne D’Oro Gel

Çmimi:975.00 L 877.50 L -10%

Xhel dermik me magnez, për problemet që lidhen me muskujt dhe ngërçet
Paketim x 30 bustina

Stock: S’ka stok

SKU: 4497845
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 bustina

Specific For

Suitable For

Xhel për përdorim lokal në rastet e dhimbjeve muskulare dhe ngërçeve.
Përdoret në zonën e qafës, shpatullave, mesit, shpinës dhe gjymtyrëve.
Përthithet shpejt nga lëkura, nuk ngjit dhe nuk le shenja.
Ka veprim analgjezik.

Mund të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Mund të përdoret nga atletët dhe njerëzit me aktivitet fizik të shtuar.
I lehtë në përdorim dhe praktik.

Për përdorim të jashtëm.
Aplikohet në lëkurë të thatë dhe të pastër.
Të mos përdoret në lëkurë të dëmtuar.
Të shmanget kontakti me sytë.

Aqua, magnesium sulfate, polyacrylate cross polymer-6, crochet -7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.