info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga Global-Repair Intensive

Çmimi:11,100.00 L 9,990.00 L -10%

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum me veti ushqyese dhe anti-rrudhë për personat që kanë një lëkurë pa jetë.
I inspiruar nga teknikat e mjekësisë estetike, ky formulim tepër i përqëndruar vepron kundër dehidratimit, rrudhat e thella, mungesës së elasticitetit dhe pamjes së lodhur.

Përmban:
-3 super përbërës (ceramide + omegat + vitaminat) – nëpërmjet të cilëve i rikthen pamjen plot jetë lëkurës së lodhur dhe të paushqyer.
-50 përbërës që përdoren dhe në injeksionet meso bashkë më 4 nxitës qelizorë – me veprim të fuqishëm anti-rrudhë.

Mund të përdoret si serum hidratues gjatë ditës dhe si maskë gjatë natës.
Teksturë e lehtë.
E përshtatshme për çdo lloj lëkure.

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.
Në mëngjes aplikohet një sasi e vogël e serumit në fytyrë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Në darkë mund ta përdorni dhe si maskë.
Nuk shpëlahet.