info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Eva Lactic Ovules

Çmimi:1,520.00 L

Ovula vaginale të cilat rregullojnë pH e zonës intime.
Paketim x 10 ovula

Stock: Ka stok

SKU: EV014
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

10 ovula

Suitable For

Ovulat Eva Lactic rregullojnë shpejt dhe në mënyrë efektive pH vaginal dhe qetësojnë lëkurën nga simptoma si: kruajtjet, djegiet dhe irritimet.

Indikacionet:
Rregullojnë pH vaginal, kur ky është prishur për shkak të:
– Baktereve ose infeksioneve mykotike të vaginës.
– Trajtimeve afatgjata me antibiotikë ose kontraceptivë.
– Pas ciklit menstrual.
– Për të rritur mekanizmin natyror të mbrojtjes së trupit dhe për të parandaluar problemet që shoqërohen me ndryshimin e pH-it vaginal, veçanërisht gjatë menopauzës.

Trajtues: Për të rregulluar pH vaginal. Një ovulë në ditë për 7 ditë, para gjumit.

Parandalues: Për të ruajtur shëndetin e vaginës 1 ovulë në javë, ndërsa pas ciklit menstrual, një ovulë në ditë për 3 ditë.

lactic acid, glycogen, chamomile and aloe extracts

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.