info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Esseline Crema Idratante Rivitalizzante

Çmimi:6,250.00 L

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Formula ideale për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe delikate.
Kremi ​​hidratues absorbohet lehtësisht dhe është i përshtatshëm edhe si bazë për make-up.
Formula e veçantë, e pasur me ujë termal, përmban vitaminat E, vitaminë A dhe vitaminë F, të cilat së bashku me acidet yndyrore të vajit të ullirit, orizit dhe gjalpit Shea japin butësi dhe ndjesi të mëndafshtë në epidermë, ndërkohë që kanë dhe veprim anti-moshë.
Prania e një përzierjeje substancash organike si aloe, tërshëra, mentja, boronica dhe caji jeshil, së bashku me acidin hialuronik krijojnë një përbërje hidratuese që mbron lëkurën.
Përdorimi i rregullt i këtij produkti përmirëson gjendjen e përgjithshme të epidermës, duke i dhënë elasticitet, butësi dhe hidratim.
Gjithashtu, ky produkt ka efekt mbrojës anti-ndotje, që mbron lëkurën nga ndotësit ambjentalë.

Aplikoni produktin në lëkurën e fytyrës dhe qafës suaj, në mëngjes dhe mbrëmje.
Përhapeni mirë duke përdorur lëvizje rrethore.