info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

DR.Grandel Vitamin Infusion Serum

Çmimi:6,800.00 L 5,440.00 L -20%

Serum i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme dhe plot shkëlqim.
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Serumi i pasur me vitamina nga DR.Grandel ushqen lëkurën, redukton pamjen e poreve të zmadhuara dhe matifikon lëkurën, duke i dhuruar një shkëlqim maksimal që zgjat përgjatë gjithë ditës.

Kompleksi ekskluziv i përbërësve aktivë “Vitamin B Episome” nxit hidratimin e lëkurës dhe rigjenerimin e shpejtë të saj.
Serumi ka gjithashtu në përmbajtje vitaminën C e njohur gjerësisht për vetitë e saj antioksiduese.

Aplikoni një sasi të vogël serumi në fytyrë dhe qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit të lëkurës dhe përpara aplikimit të kremit hidratues.

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Maltodextrin, Disodium Phosphate, Ceratonia Siliqua Gum, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Lecithin, Enantia Chlorantha Bark Extract, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Pentylene Glycol, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Punica Granatum Flower Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Propylene Glycol, Biotin, Pantolactone, Oleanolic Acid, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), CI 19140 (Yellow 5), CI 15985 (Yellow 6)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.