info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Centrum Men

Çmimi:2,340.00 L 2,106.00 L -10%

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për meshkuj
Paketim x 30 tableta

Stock: S’ka stok

SKU: CENT09
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 tableta

Suitable For

Suplement me vitamina dhe minerale, i formuluar për të plotësuar nevojat ditore nutricionale të meshkujve.
Përmban 24 mikronutrientë, të cilët kanë për qëllim:
-të ofrojnë energjinë e nevojshme për aktivitetet ditore;
-të mbështesin proçeset metabolike;
-të ruajnë funksionin e muskujve;
-të mbështesin funksionimin normal të sistemit imunitar.

Suplementi përmban lycopene, të cilat mbështesin funksionimin normal të zemrës dhe mirëqënien e përgjithshme.
Përmban dhe vitaminën D3 në dozë të lartë, e nevojshme për forcimin e kockave.

Pa gluten.
Pa OMGJ.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ruhet në temperaturë ambjenti.
Të mos përdoret nëse paketimi është i dëmtuar.

Rekomandohet të konsumohet një tabletë në ditë me ushqim.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Calcium Carbonate, Magnesium Oxide, Potassium Chloride,
Microcrystalline Cellulose, Ascorbic Acid (Vit. C), Dibasic Calcium Phosphate, DL-alpha
Tocopheryl Acetate (Vit. E), Maltodextrin, Modified Corn Starch, Corn Starch. Contains
<2% of: Beta-Carotene, BHT (to preserve freshness), Biotin, Calcium Pantothenate, Cholecalciferol (Vit. D3), Chromium Picolinate, Copper Sulfate, Crospovidone, Cyanocobalamin (Vit. B12), Ferrous Fumarate, Folic Acid, Gelatin, Lecithin (soy), Lycopene, Magnesium Stearate, Manganese Sulfate, Niacinamide, Phytonadione (Vit. K), Polyethylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Potassium Iodide, Pyridoxine Hydrochloride (Vit. B6), Red 40 Lake, Riboflavin (Vit. B2), Silicon Dioxide, Sodium Ascorbate (to preserve freshness), Sodium Molybdate, Sodium Selenate, Talc, Thiamine Mononitrate (Vit. B1), Titanium Dioxide, Tocopherols (to preserve freshness), Vitamin A Acetate, Yellow 6 Lake, Zinc Oxide. Contains: Soy

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.