info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Biorela Multi Life Choco

Çmimi:2,015.60 L

Multivitamina për të rritur në formë çokollatash me vitamina, minerale dhe probiotikë
Paketim x 20 çokollata

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

20 çokollata

Suitable For

Biorela® Choco Multi Life është një suplement për të rritur, në formën e çokollatave të shijshme.
Çdo dozë ditore siguron 12 vitamina, hekur dhe jod për mbrojtjen e përditshme dhe mirëqenien e të rriturve, koenzimë Q10 për prodhimin e energjisë, polifenole dhe vitaminë B1 për shëndetin kardiovaskular dhe probiotikë që ndihmojë për shëndet të mirë të aparatit tretës.

Çfarë përmban Biorela® Choco Multi Life?

Vitamina C dhe D – kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Vitamina B6 dhe B12 – kontribuojnë në metabolizmin energjitik. Acidi pantotenik kontribuon në performancën mendore.
vitaminat B2 dhe B3 – kontribuojnë në pakësimin e lodhjes, sidomos pas aktivitetit fizik.

Përmban kulturën B. lactis HN019 that që rrit numrin e bifidobaktereve në sistemin tretës.
Shije e këndshme prej çokollate të zezë.

Rekomandohet të konsumohet 1 çokollatë në ditë.
Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.

One (1) bar contains Quantity %NRV*
HOWARU® Bifido – Bifidobacterium lactis HN019™ 1 billion active bacteria **
Koenzim Q10 5 mg **
Vitamin A 800 μg 100
Vitamin B1 1,1 mg 100
Vitamin B2 1,4 mg 100
Vitamin B3 (niacin) 16 mg 100
Vitamin B6 1,4 mg 100
Folic acid 400 μg 200
Vitamin B12 2,5 μg 100
Biotin 50 μg 100
Pantothenic acid 6 mg 100
Vitamin C 80 mg 100
Vitamin D 5 μg 100
Vitamin E 12 mg 100
Iodine 150 μg 100
Iron 7 mg 50

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.