info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Kids Gel Corps et Cheveux 2 en 1

Çmimi:1,170.00 L 936.00 L -20%

Biolane xhel larës pastrues për flokët dhe trupin për fëmijë.
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

250 ml

Mosha

Skin Type

Suitable For

Specific For

,

Xhel larës për trupin dhe flokët. Pastron lëkurën e brishtë dhe flokët e imët të fëmijës në një hap të vetëm.
Si rezultat lëkura mbetet e butë dhe e pastër.

Pa përmbajtje sapuni, baza e saj shumë e butë pastron pa tharë lëkurën dhe ruan ekuilibrin natyral të saj.
Prania e mjaltit në formulim ndihmon në zbutjen e flokëve, duke lehtësuar stilimin.
E pasuruar me një agjent të vecantë, formula e saj delikate shmang ndjenjat e diskomfortit dhe lëkura nuk mbetet e tërhequr.

Testuar nën kontrollin oftalmologjik, ky xhel shumë i butë larës nuk loton dhe nuk djeg sytë.
97% përbërës me origjinë natyrale.

Aplikoni një sasi të vogël nga xheli larës i flokëve dhe i trupit 2 në 1 Biolane në skalp të lagur dhe në të gjithë trupin.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER), LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PERFUME (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLRACER.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.