info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Sebium Pore Refiner Soin Correcteur des Pores Dilates

Çmimi:3,200.00 L 2,080.00 L -35%

Trajtues i poreve të zmadhuara, në lëkurat e kombinuara dhe të yndyrshme.
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Sébium Pore Refiner trajton poret e zmadhuara, në lëkurat me imperfeksione. Njëtrajtëson sipërfaqen e lëkurës, pastron dhe ngushton poret, matifikon dhe trajton shenjat post-akne.

Patenta biologjike ekskluzive Fluidactiv™ rregullon sasinë e sebumit dhe parandalon bllokimin e poreve. Përthithet menjëherë, duke e lënë lëkurën të butë.

Tolerancë e lartë.
Formulim jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në lëkurë të pastër 1-2 herë në ditë, vetëm ose të shoqëruar me produktet e tjera të rutinës, në të gjithë fytyrën ose vetëm në zonat problematike. Bazë e shkëlqyer make-upi.

AQUA/WATER/EAU
METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER
DIPROPYLENE GLYCOL
CYCLOPENTASILOXANE
CYCLOHEXASILOXANE
DIMETHICONE
GLYCERIN
BUTYLENE GLYCOL
FOMES OFFICINALIS (MUSHROOM) EXTRACT
SODIUM POLYACRYLATE
PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE
SILICA
PENTYLENE GLYCOL
TRIDECETH-6
1,2-HEXANEDIOL
C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER
CAPRYLYL GLYCOL
LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE
DISODIUM EDTA
SALICYLIC ACID
XYLITOL
PROPYLENE GLYCOL
SODIUM HYDROXIDE
PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
MANNITOL
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT
DODECYL GALLATE
RHAMNOSE
LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT
CITRIC ACID
FRAGRANCE (PARFUM)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.