info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Sebium H20 Eau Micellaire Nettoyante Purifiante

Çmimi:910.00 L2,437.50 L

Ujë mishelar pastrues, i formuluar specifikisht për lëkurat kombinuara dhe të yndyrshme

  • 500 ml
  • 100 ml
  • 250 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

500 ml, 100 ml, 250 ml

Skin Type

,

Suitable For

,

Specific For

,

Pastron butësisht dhe heq make up-in nga fytyra dhe sytë. Micelat në përmbajtjen e tij, sigurojnë largimin e çdo papastërtie, duke respektuar balancat e lëkurës.

Përbërësit aktivë minimizojnë sekretimin e sebumit, pa shkaktuar tharje.
Kompleksi i patentuar DAF™ ndihmon që formulimi të tolerohet mirë nga lëkurat e kombimuara dhe të yndyrshme.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Aplikojeni në fytyrë dhe sy me ndihmën e një diskete pambuku.
Pa shpëlarje.

AQUA/WATER/EAU
PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES
SODIUM CITRATE
ZINC GLUCONATE
COPPER SULFATE
GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT
MANNITOL
XYLITOL
RHAMNOSE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
PROPYLENE GLYCOL
CITRIC ACID
DISODIUM EDTA
CETRIMONIUM BROMIDE
FRAGRANCE (PARFUM).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.