info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma ABC Derm Gel Moussant Nettoyant Doux

Çmimi:2,746.00 L 1,784.90 L -35%

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Suitable For

,

Specific For

, ,

Xhel larës për trupin dhe flokët që pastron lëkurën, trupin dhe flokët e bebeve dhe fëmijëve në një hap të vetëm.

Pa përmbajtje sapuni, baza e saj shumë e butë pastron pa tharë lëkurën dhe ruan ekuilibrin natyral të saj.
E pasuruar me një agjent të vecantë, formula e saj delikate shmang ndjenjat e diskomfortit dhe lëkura nuk mbetet e tërhequr.

Testuar nën kontrollin oftalmologjik, ky xhel shumë i butë larës nuk loton dhe nuk djeg sytë.

Aplikoni një sasi të vogël nga xheli larës i flokëve dhe i trupit në skalp të lagur dhe në të gjithë trupin.
Shpëlajeni dhe ujë të bollshëm.

AQUA/WATER/EAU
SODIUM LAURETH SULFATE
COCO-BETAINE
METHYLPROPANEDIOL
SODIUM CHLORIDE
PENTYLENE GLYCOL
PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE
LAURETH-2
CITRIC ACID
DISODIUM EDTA
SODIUM CITRATE
FRAGRANCE (PARFUM)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.