info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Bio Balance Super Serum Hyaluronic 3D

Çmimi:2,080.00 L

Serum anti rrudhë me acid hialuronik.
30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BIOB003

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum anti rrudhë me acid hialuronik.

Acidi hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare, depërton në të gjitha shtresat e lëkurës duke i siguruar asaj hidratim të thellë.
Redukton shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave.
Përmirëson teksturën e lëkurës.
Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa vaj.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin e diellit/hidratuesin.