info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Bio Balance Probiotics Restorative Beauty Sleep Serum

Çmimi:3,640.00 L

Serum me probiotikë që nxit rigjenerimin qelizor, riparon dhe hidraton lëkurën.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB024

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Produkti i parë i Bio Balance Probiotics që sfidon moshën.
Pakëson rudhat, forcon dhe tonifikon lëkurën, duke eliminuar fillimisht toksinat.

Formuluar me qeliza staminale bimore, të cilat kanë kapacitete të jashtëzakonshme rezistence dhe mbijetese.
Këto qeliza përshpejtojnë rigjenerimin e indeve dhe ofrojnë mbrojtje intensive nga radikalet e lirë.
Probiotic Lactobacillus dhe Bifida Ferment Lisate ndihmojnë në parandalimin dhe korrigjimin e dëmeve të shkaktuara nga agresorët mjedisorë, duke përfshirë rrezet UV dhe ndotjen.
Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën dhë zbeh rrudhat.
10 aminoacidet esenciale (argininë, glicinë, alaninë, serinë, valinë, prolinë, treoninë,isoleucinë, histidinë, phenylalaninë) hidratojnë maksimalisht lëkurën dhe nxisin sintezen e kolagjenit.
Antioksidanti i fuqishëm skualen rrit hidratimin e lëkurës dhe përmirëson strukturën lipidike të saj.
Bisabololi, glicerina, betaina natyrale dhe vitamina E forcojnë barrierën natyrale të lëkurës dhe hidratojnë.

I testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin hidratues.