info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Intimate Hygiene Gel

Çmimi:2,068.00 L 1,034.00 L -50%

Xhel për përdorim të përditshëm për zonën intime.
250 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BABE40
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Xhel larës intim për përdorim të përditshëm. Rivendos ekuilibrin e duhur në zonën intime.
Ndihmon në parandalimin e infeksioneve dhe acarimeve duke forcuar barrierën natyrale të lëkurës.

Një ndihmës i trajtimeve gjinekologjike.
Testuar nën kontrollin gjinekologjik.
Tolerancë e lartë e lëkurës.
pH i përshtatur në zonën intime.
Testuar gjinekologjikisht dhe dermatologjikisht.

Për përdorim të përditshëm.

Aplikojeni në lëkurë (mukozë) të lagur dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Betaine 3%
BABÉ Anti-Irritant Complex 1%
Soy Proteins 1%
Lactic Acid 0.40%
Anti-Odorant Active 0.15%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.