info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Renydol Soluzione Orale

Çmimi:1,900.00 L 1,710.00 L -10%

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit urinar
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Suitable For

Suplement ushqimor në formë shurupi që ka për qëllim:
-të mbështesë funksionimin normal të traktit urinar;
-të shtojë drenimin e lëngjeve.

Në sajë të pranisë së ekstrakteve të bimës Nigella Sativa dhe Vite rossa ka efekt antioksidues, pra mbron qelizat nga stresi oksidativ.
Ekstraktet e qershisë dhe desmodiumit janë përgjegjëse për vetitë purative që shfaq ky suplement.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Rekomandohet që 20 ml solucion oral të tretet në 1.5 litra ujë. Pihet gjatë gjithë ditës.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Succo di Limone, Spaccapietra (Ceterach officinarum DC summitas) e.a., Mirtillo nero (Vaccinum myrtillus L. folium) e.f., Ciliegio (Prunus cerasus L. pedunculus) e.f., Equiseto (Equisetum arvense L. herba) e.f., Ononide (Ononis spinosa L. radix) e.a., Nigella (Nigella sativa L. semen) e.a., Desmodium (Desmodium adscendens Së. D.C. folium) e.a., Fumaria (Fumaria officinalis L. summitas) e.a., Gramigna (Agropyrum repens Beauv. rhizoma) e.a., Fillanto (Phyllanthus niruri L. herba) e.s. tit.3% acidi amari, Vite Rossa (Vitis vinifera L. folium) e.s. tit.5% polifenoli, Glicerolo, Orthosiphon (Orthosiphon stamineus Benth. folium) e.a., Bucco (Barosma betulina Bart. et ëendl. folium) e.a., Caramello, Potassio sorbato, Sodio sorbato. Edulcorante: Glicosidi steviolici (dalle foglie di Stevia rebaudiana).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.