info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Propolinea Tavolette Masticabili

Çmimi:699.90 L 629.91 L -10%

Karamele me propolis për personat që kanë acarime të fytit dhe të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes
Paketim x 30

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta të përtypshme

Suitable For

Tableta të përtypshme me bazë propolis, për mirëqënien e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.
Qetësojnë dhimbjen e fytit.
Ekstraktet e acerolës dhe perillës kanë veti të rrisin imunitetin, kurse trëndafili i egër në sajë të vetive antioksiduese mbron qelizat nga radikalet e lirë.
Tabletat kanë shije luleshtrydheje.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahen larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Nuk rekomandohet përdorimi gjatë shtatzënisë apo ushqyerjes me gji.

Rekomandohet të konsumoni 1 deri në 3 tableta në ditë.
Tabletat lihet të treten në gojë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Propolis M.E.D® (Propolis) e.s. tit. 3% polifenoli totali, Perilla (Perilla frutescens semen) e.s. tit. 2.5% polifenoli, Acerola (Malpighia punicifolia fructus) e.s. tit.50% vitamina C, Rosa canina (Rosa canina L. fructus) e.s. tit.70% vitamina C. Coadiuvanti tecnologici: Mannitolo, Fruttosio, Amido di mais, Oli vegetali idrogenati, Silice biossido. Correttore acidità: acido citrico. Edulcorante: Glicodisi steviolici (da Stevia rebaudiana). Aroma.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.