info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Abopharma Ventro Lax

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen e ushqimit dhe nxit lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal
Paketim x 60 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

60 tableta

Suitable For

Ventro Lax është një suplement ushqimor që kombinon ekstraktet e bimëve si sena, aloe, frangula etj të cilat nxisin lëvizshmërinë e zorrës dhe kanë efekt laksativ.
Përveç kësaj formulimi përmban dhe ekstraktet e karafilit, të cilat favorizojnë proçesin e tretjes.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Nuk përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohen 1-4 tableta në ditë, mundësisht në darkë, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Ingredients Per maximum recommended daily dose
Cassia 980 mg
Frangula 480 mg
Aloe 300 mg
Rhubarb 80 mg
Mallow 40 mg
Verbena 40 mg
Cinnamon 40 mg
Cloves 40 mg
Micronized powders by: Senna (Cassia angustifolia M. Vahl.) Leaves, Frangula (Rhamnus frangula L.) bark, Aloe (Aloe ferox Mill.) juice leaves, Rhubarb (Rheum palmatum L.) root, Malllow (Malva sylvestris L.) leaves, Verbena (Lippia citriodora Lam Kunth)leaves, Cinnamon (Cinnamomum zeylanicum lume.) bark, Cloves (Eugenia caryophyllata Thunb.).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.