info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Abopharma Flax Oil

Çmimi:2,400.00 L 2,160.00 L -10%

Suplement ushqimor me vajin e farave të linit
Paketim x 60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

60 kapsula

Suitable For

Suplementet me vajin e farave të linit janë një shtesë ushqimore perfekte, pasi përmbajnë acidet yndyrore Omega-3,6,9 të nevojshme për proçeset metabolike të yndyrnave dhe për ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit dhe triglicerideve në gjak.
Mbështet funksionimin normal të trurit, të sistemit kardiovaskular, të sistemit tretës dhe të sistemit nervor.

Ndihmon mëlçinë të funksionojë normalisht.
Ndikon pozitivisht te kockat dhe mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar.
Ka veti anti-inflamatore, veçanërisht në inflamacionet e artikulacioneve, të stomakut, të zorrës dhe të rrugëve urinare.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohen 2 kapsula në ditë.
Për një rezultat sa më optimal këshillohet të përdoret 3 muaj rresht.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

100% cold-pressed, unrefined and unfiltered linseed oil – (ALK) – 1000mg of Vitamin E / mixed tocopherol – 10 mg (167%)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.