[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Abena Nipple Balm

Çmimi:2,000.00 L

Balsam për trajtimin dhe rigjenerimin e kokave të gjirit
Tub x 50 ml

Stock: Ka stok

SKU: BAMBO042
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Suitable For

Përshkrimi

Formulim 100% natyral.
I formuluar specifikisht për trajtimin dhe rigjenerimin e kokave të gjirit kur çahen.
Përmban 100% lanolinë.
Zgjedhja e duhur për nënat që ushqejnë me gji.
I sigurt për foshnjen.

Përdorimi

Aplikohet 3-4 herë gjatë ditës nëse është e nevojshme.
Nuk ka nevojë të shpëlahet përpara se të ushqeni fëmijën me gji.