info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm 3 in 1 Scrub+ Cleanser+ Mask

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Përkujdesje pastruese me veprim të trefishtë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
125ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Maska e duhur për pastrimin e lëkurës së yndyrshme me tendencë akneike.
Kombinimi i kaolinës me acid salicilik, acid glikolik dhe zink. Pastrues pa sapun, pa alkool dhe me veprim të trefishtë:
-Largon yndyrën e tepërt duke zhbllokuar poret dhe parandaluar formimin e pikave të zeza dhe akneve;
-Largon bakteret që mund të shkaktojnë akne si dhe papastërtitë e tjera pa e irrituar lëkurën;
-Njëtrajtëson lëkurën.
I pasur me ujin termal Vichy, që rigjeneron lëkurën, e forcon dhe qetëson irritimet.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar ne lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet maska në të gjithë fytyrën dhe lihet për rreth 5 minuta.
Shpëlahet me ujë të ngrohtë.
Shmanget kontati me zonën rreth syve.

Përbërësit

Aqua, Kaolin, Butylene
Glycol, Zea Mays Starch,
Glycerin, Decyl Glucoside,
CI 77891, Carrageenan,
PEG-7 Glyceryl Cocoate,
CI 77288, Glycolic Acid,
Zinc Gluconate, Pumice,
Silica , Salicylic Acid,
Sodium Hydroxide, Sodium
Chloride, Phenoxyethanol,
Coco-Betaine, Dipotassium
Glycyrrhizate, Disodium
EDTA, Xanthan Gum,
Parfum, Code F.I.L.: C176870/1