info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant rroll on që nuk le shenja të bardha në rroba
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për femra dhe meshkuj që vuajnë nga djersitja e tepërt.
Ofron veprim që zgjat 48 orë, pa shkaktuar ndjesi negative në lëkurë.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, përthith lagështinë, largon erën e keqe dhe le një ndjesi freskie në lëkurë.
Nuk përmban alkool.
Nuk le njolla të bardha në rroba.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë.

Përbërësit

Aqua / Water, Aluminum Chlorohydrate,Dimethicone, C14-22 Alcohols, Steareth-100/PEG-136/HDI Copolymer,Parfum/Fragrance,Perlite,C12-20 Alkyl Glucoside,Tetrasodium Glutamate Diacetate
Iodopropynyl,Butylcarbamate