info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Dry Skin

Çmimi:12,880.00 L 10,948.00 L -15%

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës së thatë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Kombinimi ekskluziv i RHA® (një formë e acidit hialuronik e prodhuar nëpërmjet një proçesi të patentuar) dhe përbërësve ristrukturues (përzierje e aminoacideve, antioksidantëve, vitaminave dhe mineraleve), me gjalpin shea.
Mbron e rigjallëron ngjyrën e lëkurës dhe ndihmon në ruajtjen e hidratimit, ndërkohë që stimulon acidin hialuronik dhe kolagjenin e lëkurës, për të zvogëluar dukshëm linjat dhe rrudhat e imta.
Ky krem ​​është për ata që dëshirojnë të zbusin shenja e moshës dhe të ushqejnë lëkurën e tyre të thatë.

Përdorimi

Aplikoni në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe / ose mbrëmje pas Serumit RHA®.
Advanced Filler mund të përdoret gjithashtu si një plotësues i procedurave profesionale estetike për të përmirësuar efektet e tyre.

Përbërësit

AQUA , GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), LIMNANTHES ALBA (MEADOëFOAM) SEED OIL, PROPANEDIOL, DIMETHICONE, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, JOJOBA ESTERS, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, TRIETHYLHEXANOIN, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, MEADOëFOAM ESTOLIDE, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, ETHYLHEXYL PALMITATE, PEG-75 STEARATE, BUTYLENE GLYCOL, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, BENZYL ALCOHOL, CYCLOPENTASILOXANE, CETETH-20, STEARETH-20, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PEG-8, SALICYLIC ACID, DIPHENYL DIMETHICONE, CARBOMER, SODIUM LACTATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, TOCOPHEROL, POLYSORBATE 20, SORBIC ACID, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, ASCORBYL PALMITATE, SODIUM NITRATE, SODIUM HYALURONATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, GLYOXAL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HYDROCHLORIDE, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE, SODIUM HYDROXIDE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping