info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Hyséac Hydra Soin Restructurant

Çmimi:2,400.00 L 1,920.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese dhe ristrukturuese, formuluar për lëkurën e yndyrshme, të tharë gjatë trajtimeve të ndryshme.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Formulim ideal, specifik për lëkurën e yndyrshme të tharë nga trajtimet e ndryshme.
I mundëson lëkurës hidratim intensiv dhe komfort maksimal që zgjat.

Formula e pasuruar me TLR2 REGUL (kompleks i patentuar nga Uriage), ekstraktet të dardhës me gjemba (Prickly pear) dhe kompleksin e patentuar Cerasterol-2F, ndihmon në rigjenerimin dhe focimin e barrierës natyrale të lëkurës, duke respektuar fiziologjinë dhe pH e saj.
Uji termal Uriage qetëson irritimet e mundshme dhe i dhuron freski lëkurës.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Shmangni kontaktin me zonën e syve.

AQUA (WATER, EAU) ● CETEARYL ISONONANOATE ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● SQUALANE ● GLYCERIN ● DIGLYCERIN ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● BUTYLENE GLYCOL ● CAMYLPHYLENE GLYCOLIA ● CAMYLPHYLENE GLYCOLY RAPOLICA ● CAMOLERY GLYCOLE STRECYLICA ● RAPOLERY GLYCOLE RAPHOLISTRICA GLYCOLATE ● CAMOLERY GLYCOLE GLYCOLE RAPHOLISTRICA ● ST.PYLHEPTYL CAPRYLATE ● SQUALAN PEG-100 STEARATE ● SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● CHLORPHENESIN ● FRAGRANCE (FRAGRANCE) ● ISOHEXADECANE ● PHYTOSPHYLATE-POLYMEROPOLYMER ● ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE ● PERFUME (FRAGRANCE) ● ISOHEXADECANE ● PHYTOSPHAN-THERO-THERO-80CYBOSPHING-OIL-THERO-80CYBOSPHING-OIL-80CYBOSPHING-OIL-80-OYBOSPHING-80CYBOSPHING-OIL-80CYBOSPHING-80-O-THERO-80CYLOSPHY-80-OIL-80CY ● OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT ● RASPBERRY SEED OIL / PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS ● BIOSACCHARIDE GUM-1 ● SORBITAN OLEATE ● DISODIUM PHOSPHATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.