info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Avene Tolerance Control Crème Apaisante Restauratrice

Çmimi:3,200.00 L 2,560.00 L -20%

Krem rigjenerues dhe qetësues për lëkurë hipersensitive dhe alergjike
Tub x 40 ml

Stock: Ka stok

SKU: AV212
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Kremi Avene Tolérance Control për lëkurë të mbindjeshme, reaktive, intolerante ose alergjike qetëson lëkurën në vetëm 30 sekonda.
Falë D-Sensinose™, një përbërës i ri aktiv postbiotik i patentuar, ky trajtim lehtëson ndjesinë e djegies, shpimit, shtrëngimit dhe parehatisë së lëkurës.
Pas aplikimit të Avene Tolerance Control lëkura hidratohet intensivisht dhe barriera e saj ristrukturohet në 48 orë.

Pa parfum.
Pa konservues.
Me tolerancë të lartë.

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe zonën rreth syve.

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, SQUALANE, CETEARYL GLUCOSIDE, CETYL ESTERS, AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT FILTRATE, ARGININE, BEESWAX, CITRIC ACID, TROMETHAMINE, WATER, XANTHAN GUM.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.